Ontruimingsoefening gehouden in gemeentehuis

3 november 2026, 09:52

Vandaag vond in het gemeentehuis een ontruimingsoefening plaats. Daarom was er enige tijd een grote groep medewerkers en bezoekers buiten het gemeentehuis aanwezig.

Het ging om een geplande oefening en niet om een echte calamiteit. Met dit soort oefeningen testen we of we het gebouw bij een noodsituatie snel en veilig kunnen ontruimen.

Bezoekers die op dat moment in het gemeentehuis waren, moesten het gebouw tijdens de oefening ook verlaten. Dat hoort bij een volledige ontruiming. Zodra de oefening was afgelopen en het gebouw weer werd vrijgegeven, konden bezoekers weer naar binnen. Bezoekers van wie de afspraak of dienstverlening door de oefening werd onderbroken, werden daarna alsnog geholpen.

We bedanken onze bezoekers voor hun begrip en medewerking.