Openingstijden horeca aanpassen
Als u een keer buiten de normale openingstijden open wilt zijn dan hebt u een ‘ontheffing openingstijden horecabedrijven’ nodig.
Openbare gebouwen mogen in Waddinxveen geopend zijn op maandag tot en met vrijdag van 06:00 uur tot 00.45 uur en op zaterdag en zondag van 06:00 uur tot 01.45 uur.
Log in met DigiD. Lees meer over DigiD.
Log in met eHerkenning. Lees meer over eHerkenning.
- U hebt een geldige exploitatievergunning en een drank- en horecavergunning.
- Alleen leidinggevenden of exploitanten die op de exploitatievergunning of drank- en horecawetvergunning staan, kunnen een ontheffing aanvragen.
- U kunt maximaal 5 keer per jaar een ontheffing van de openingstijden aanvragen.
- Bij de beoordeling van uw aanvraag controleren wij of er (overlast)klachten of overtredingen bekend zijn over de locatie of het horecabedrijf.
- U vraagt de ontheffing minimaal 8 weken van tevoren aan.
- U informeert omwonenden van tevoren dat u een ontheffing hebt aangevraagd/gekregen.
- U sluit de ramen en deuren. De deur mag alleen open om personen er uit te laten. Hiervoor moet bij de ingang minimaal één toezichthouder staan.
- De ontheffing geldt alleen voor het bedrijf zelf dus niet voor terrassen.
- U doet ook een melding bij de ODMH in Gouda (kennisgeving incidentele activiteit).
U vraagt uw ontheffing aan via de knop hierboven met e-Herkenning of DigiD.
U vraagt minimaal 8 weken van tevoren een ontheffing aan bij de gemeente. Geef bij uw aanvraag de volgende informatie:
- Uw naam en de naam van de leidinggevende
- Naam en adres van uw horecabedrijf
- Waarom u langer open wilt zijn
- Op welke dag(en) u langer open wilt zijn
- Tot hoe laat u open wilt zijn