Samenstelling raad

Home > Bestuur > Samenstelling raad

Samenstelling raad

.

E.J. (Evert Jan) Nieuwenhuis

E.J. Nieuwenhuis
contactgegevens en taken E.J. (Evert Jan) Nieuwenhuis
FunctieBurgemeester
E-mailadresej.nieuwenhuis@waddinxveen.nl
Taken

Portefeuille

  • Bestuurlijke co√∂rdinatie
  • Regionale samenwerking
  • Openbare orde en veiligheid
  • Integrale handhaving
  • Voorlichting en communicatie
  • Dienstverlening en bedrijfsvoering

M. (Martijn) Kortleven

M. Kortleven
contactgegevens en taken M. (Martijn) Kortleven
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresm.kortleven@waddinxveen.nl
Politieke partijPCW

G.E. (Erik) Segers

G.E. Segers
contactgegevens en taken G.E. (Erik) Segers
FunctieRaadslid
AdresOranjelaan 26
2741ER  Waddinxveen
Telefoonnummer0182-600699
E-mailadrese.segers@waddinxveen.nl
Politieke partijPCW

L.H. (Lambert) den Dekker

L.H. den Dekker
contactgegevens en taken L.H. (Lambert) den Dekker
FunctieRaadslid
AdresOnderweg 9
2742LA  Waddinxveen
Telefoonnummer0182-619246
E-mailadresl.dendekker@waddinxveen.nl
Politieke partijPCW

J. (Jannes) Berghout

J. Berghout
contactgegevens en taken J. (Jannes) Berghout
FunctieRaadslid
AdresPeuleyen 20
2742 EH  Waddinxveen
Telefoonnummer06 38412718
E-mailadresj.berghout@waddinxveen.nl
Politieke partijPCW

A. (Albert) Kerssies

A. Kerssies
contactgegevens en taken A. (Albert) Kerssies
FunctieRaadslid
AdresBeukenhof 1
2741HS  Waddinxveen
Telefoonnummer0182638508
E-mailadresa.kerssies@waddinxveen.nl
Politieke partijPCW

A.T.M. (Albert) Grooten

A.T.M. Grooten
contactgegevens en taken A.T.M. (Albert) Grooten
FunctieFractievoorzitter
AdresMolenring 199
2741 NZ  Waddinxveen
Telefoonnummer06-53672787
E-mailadresa.grooten@waddinxveen.nl
Politieke partijD66

F. (Fatima) Kalai-El Mousaoui

F. Kalai-El Mousaoui
contactgegevens en taken F. (Fatima) Kalai-El Mousaoui
FunctieRaadslid
AdresPiet Heinstraat 6
2741 KK  Waddinxveen
Telefoonnummer0182-611014
E-mailadresf.kalai@waddinxveen.nl
Politieke partijD66

J.A.C. (Juliette) Brandenburg-Verwer

J.A.C. Brandenburg-Verwer
contactgegevens en taken J.A.C. (Juliette) Brandenburg-Verwer
FunctieRaadslid
AdresBeukenhof 1
2741HS  Waddinxveen
Telefoonnummer0653905675
E-mailadresj.brandenburg@waddinxveen.nl
Politieke partijD66

Drs.ing. R.J.A.A. (Raymond) Boer

R.J.A.A. Boer
contactgegevens en taken Drs.ing. R.J.A.A. (Raymond) Boer
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer0182-615498
E-mailadresr.boer@waddinxveen.nl
Politieke partijVVD

E.E. (Ellen) van Helden

E.E. van Helden
contactgegevens en taken E.E. (Ellen) van Helden
FunctieRaadslid
AdresPlasweg 7
2742KA  Waddinxveen
Telefoonnummer0182-611119
E-mailadrese.vanhelden@waddinxveen.nl
Politieke partijVVD

F. (Femke) Vleij

F. Vleij
contactgegevens en taken F. (Femke) Vleij
FunctieRaadslid
AdresBeukenhof 1
2741HS  Waddinxveen
Telefoonnummer0616600050
E-mailadresf.vleij@waddinxveen.nl
Politieke partijVVD

A.M. (Andrea) Bakhuizen-van der Ploeg

A.M. Bakhuizen-van der Ploeg
contactgegevens en taken A.M. (Andrea) Bakhuizen-van der Ploeg
FunctieRaadslid
Telefoonnummer0617324867
E-mailadresa.bakhuizen@waddinxveen.nl
Politieke partijVVD

B. (Bastienne) Prins-van den Boomgaard

B. Prins-van den Boomgaard
contactgegevens en taken B. (Bastienne) Prins-van den Boomgaard
FunctieFractievoorzitter
AdresHeuvelhof 12
2742AW  Waddinxveen
Telefoonnummer0638130673
E-mailadresb.boomgaard@waddinxveen.nl
Politieke partijCDA

B. (Trix) de Kruijff-Los

B. de Kruijff-Los
contactgegevens en taken B. (Trix) de Kruijff-Los
FunctieRaadslid
AdresJoke Smithoeve 4
2743JC  Waddinxveen
Telefoonnummer0182-619004
E-mailadrest.dekruijff@waddinxveen.nl
Politieke partijCDA

F.J.M. (Frans) Schwiebbe

F.J.M. Schwiebbe
contactgegevens en taken F.J.M. (Frans) Schwiebbe
FunctieRaadslid
AdresWalsmolen 62
2741NT  Waddinxveen
Telefoonnummer0683225276
E-mailadresf.schwiebbe@waddinxveen.nl
Politieke partijCDA

S.M. (Sylvia) Vink-Vermeulen

S.M. Vink-Vermeulen
contactgegevens en taken S.M. (Sylvia) Vink-Vermeulen
FunctieFractievoorzitter
AdresPapaverveld 21
2742GJ  Waddinxveen
Telefoonnummer06-24748621
E-mailadress.vink@waddinxveen.nl
Politieke partijWeerbaar Waddinxveen

W.F.M. (Helma) Schippers-van Rhee

W.F.M. Schippers-van Rhee
contactgegevens en taken W.F.M. (Helma) Schippers-van Rhee
FunctieRaadslid
AdresDe Akker 51
2743DS  Waddinxveen
Telefoonnummer0182-613741
E-mailadresh.schippers@waddinxveen.nl
Politieke partijWeerbaar Waddinxveen

J.A. (John) van der Steldt

J.A. van der Steldt
contactgegevens en taken J.A. (John) van der Steldt
FunctieRaadslid
AdresEikenlaan 58
2742ZT  Waddinxveen
E-mailadresj.vandersteldt@waddinxveen.nl
Politieke partijWeerbaar Waddinxveen

H.J.N.J.M. (Halvard Jan) Hettema

H.J.N.J.M. Hettema
contactgegevens en taken H.J.N.J.M. (Halvard Jan) Hettema
FunctieFractievoorzitter
AdresPeuleyen 70
2742EK  Waddinxveen
Telefoonnummer06 42850940
E-mailadresh.hettema@waddinxveen.nl
Politieke partijPvdA/Groenlinks

N. (Nikki) ten Zijthoff

N. ten Zijthoff
contactgegevens en taken N. (Nikki) ten Zijthoff
FunctieRaadslid
AdresPapiermolen 12
2741 NR  Waddinxveen
Telefoonnummer0647759406
E-mailadresn.tenzijthoff@waddinxveen.nl
Politieke partijPvdA/Groenlinks

M.J. (Jan) van der Loo

M.J. van der Loo
contactgegevens en taken M.J. (Jan) van der Loo
FunctieRaadslid
AdresSchielandweg 12
2741MA  Waddinxveen
Telefoonnummer0610654534
E-mailadresj.vanderloo@waddinxveen.nl
Politieke partijPvdA/Groenlinks

mr. F.W. (Frederik) van der Dussen

F.W. van der Dussen
contactgegevens en taken mr. F.W. (Frederik) van der Dussen
FunctieGriffier
Telefoonnummer4627
E-mailadresf.vanderdussen@waddinxveen.nl