Wijkplatforms
kaartje wijkindeling

Vorig jaar zijn de vier wijkplatforms van de gemeente Waddinxveen geïnstalleerd. Intussen hebben ze een duidelijke richting uitgezet en zijn de eerste verdiensten zichtbaar.
Het doel van een wijkplatform is het samenbrengen van verschillende partijen en samen te zorgen voor een leefbare wijk. De verschillende partijen bestaan uit bewoners, de gemeente, politie en Woonpartners. De gemeente wil wijken en buurten waar het voor burgers goed, veilig en prettig wonen is.
Dat kunnen we alleen bereiken als we dat met zijn allen doen. Een wijkplatform behartigt de belangen van de inwoners van de wijk.


Waddinxveen is verdeeld in vier wijken: Bomenwijk/Groenswaard, Zuidplas, Vondelwijk/Oranjewijk en wijk Zuid en Oost. Iedere wijk heeft een wijkplatform. Ook heeft iedere wijk zijn eigen wijkregisseur en wijkwethouder. 

 

Wilt u ook deelnemen in het wijkplatform van uw wijk? Geef u op via de wijkregisseur van uw wijk!